Kryefjala Logo

Nga sherret e kunjat, Monika Lubonja surprizon në ditëlindjen e Arjola Demirit

1 vit më parë

Monika Lubonja dhe Arjola Demiri kanë qenë mjaft mikesha brenda shtëpisë së Big Brother. Ndonse nuk dihet çfarë ndodhi mes tyre por Arjola menjëherë u kthye në anën e Ilirit pas daljes, dhe nuk i kursyen kunjat kundrejt Monikës.

Ndonse kjo e fundit duket se ka vendosur të lërë pas hatërmbetjet dhe ta urojë Arjolën publikisht. Ajo ka bërë një video dhe thotë:
“U bëfsh 100 vjeç Arjola. Me një zemër të pastër si gjithmonë të uroj gjithë të mirat, suksese kudo! Të puth dhe sa më bukur kalofsh sot!”.

E pra duket se është koha, për të lënë pas gjithë debatet.

Të ngjashme