Nga semundja e rende deri tek veshtiresite familjare Beniada perlot me rrefimin e saj!

7 muaj më parë

Mbremjen e sotme Beniada ne BB VIP ka treguar jeten e saj nepermjet linjes te jetes. Ajo ka treguar momentin qe ka lindur qe mami i saj ka vendosur te ikin ne Itali, teksa Beniada ka qene vetem 3 vjec. Ata kane fjetur dy dite brenda nje peme prej policise. Ka treguar se ishin pa dokumenta, babi ka punuar kamarier dhe kane qene ne kushte shume te veshtira.

Ne muajin e 6 me vellain Albanin doktoret i thane qe te nderpriste shtatezenine, por ajo e vazhdoi. Endrra e saj e pare ka qene te behej modele dhe 16 vjec eshte larguar ne Milano, Londer, Paris. 6 vite me pare ka njohur Belen Rodrigues.

Ajo ka treguar se pak vite me pare ka patur nje gjender ne gjoks, per te cilen kishte frike ti thoshte mamit se mendonte qe nje dite nuk do ishte me. Deshira e saj eshte qe te kthehet ne Tirane, aty ku ka nisur dhe do coje gjithe familjen ne Maldive!

Ajo eshte shume e lidhur me mamin e saj e cila ka qene prane ne cdo moment!

Mami dhe vellai i saj kane shkuar qe ta takojne brenda shtepise ku kane dhuruar shume emocione.

Të ngjashme