Kryefjala Logo

Nga pjesëmarrja në Big Brother 2 deri tek programi i preferuar, Xhemi Shehu i tregon të gjitha

2 vite më parë

Xhemi Shehu është një nga prezantueset më të njohura, të komentuara dhe mbi të gjitha bukuroshe. Por mesa duket dje si ditë e diel, Xhemi e ka patur pushim dhe ka patur kohë mjaftueshëm për t’ju përgjigjur pyetjeve të fansave.

Pyetja e parë lidhet me Big Brother nëse do të merrte pjesë në këtë reality show me kë do donte të ishte?!

C359AC4A FD7D 4728 9000 AD98843DA384

“Nëse në një jetë tjetër do të merrja pjesë në këtë reality show do doja të isha me Salsano Rrapin”, ish kolegun e saj të Portokalli.
Ndërsa e pyetur se cili ka qenë programi i saj i preferuar nga ata që ajo ka moderuar, Xhemi ka zgjedhur pa u menduar “Portokallinë”.

5872C548 726A 4256 AAB5 98C5A5BAF17E

Sigurisht që pyejte të shumta ka patur edhe për miqësinë e saj me Arbanën dhe ajo ka thënë se kohët e  fundit ato nuk kanë gjetur shumë kohë për njëra-tjetrën, por kjo nuk e zbeh aspak shoqërinë e tyre.

Të ngjashme