Nga martesa Kiarës me Luizin, tek shitja e biletave të finales 1000€, flet Ed Grishaj!

5 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme regjisori i BB VIP Ed Grishaj, ka qenë i ftuar në Fan Club, ku ka treguar shumë detaje. Nga lajmet që kemi dëgjuar ai ka pohuar këto;

“Do behet ne Top Channel, jo stadium. Biletat arrijne deri ne 1000 euro, jane 150 cope all exlusive. Banorja me tekanjoze Olta Gixhari, dhe i dyti, Tan Brahimi si femija ne kopesht du me dal du me ndjejt. Dori i Oltës u be legjende por nuk eshte takuar kurre me olten ne BB. Kiara dhe Luizi do martohen te shtunen.”

Më tej Edi ka pohuar edhe lajmin e martesës me Arbanën, të cilin e zbuloi Kryefjala.com pak kohë më parë!

Të ngjashme