Nga hyrja në Big Brother tek ftesa për kryeministrin, Serena Sula godet sërish!

3 muaj më parë

Serena Sula ka dhënë një intervistë për Kryefjala.com komplet e zhveshur nga komplekset dhe mendimet, sic dhe e keni parë këto ditë.

Pjesën e fundit të intervistës e gjeni më poshtë:

– A do hynte Serena Sula në Big Brother Vip?

Patjetër që do hynte Serena Sula në Big Brother Vip, Serena e meriton të hyjë aty, jo ato që janë futur vjet, që gjysmën e më shumë si njihte publiku fare. Kishin hyrë për famë dhe jo për show, Serena po të hyjë aty dije se thyen rekord brenda 24 oresh edhe do bëja skandalet më të mëdha që s’kanë ndodhur ndonjëherë në Shqipëri as Kosovë këtë ta dini. Marrëdhënia seksuale do jetë në vend të parë aty brenda nga Serena Sula njëherë pastaj e shumë skandale të tjera!

-Për para apo për famë?
Për të dyja pra kot s’kam thënë te kënga e parë: “a don lek a don fame?!” (qesh)

-Po sikur të propozohej drejtimi i Big Brother Vip Albania do ta pranoje?

Uhhh ide shumë sexy kjo! Patjeter që po! Do të isha prezantuesja më super sexy në ekranet shqiptare, do i kisha bërë diss gjithave hihi! Vetëm se banorët do u turbullonin, s’do e kishin mendjen më fare tek emisioni. (qesh)

-Nëse po, nuk do kishe frikë nga krahasimi me Arbana Osmanin?

Nuk njeh frikë Serena Sula nga askush vetëm Zotit lart ja kam frikën, askujt tjetër në këtë botë! Jo never bitchhhhh… Kot s’kam thënë unë në emsion: Jam Serena Sula unë o budallenj tash m’fal I fije!

-Cilët personazhe ndjek në Instagram apo në Tik tok me qejf?

Vallahit përveç Serena Sulës asnjë tjetër se krejtve Serena ua ka dhënë famën! Ça shikon nëpër Tik Tok e Instagram duke filluar nga Kozaku e se di se ku mbaron krejt në shpinën time i kanë marrë folloëersat e famen. Duke mu lutur si qeni aman, më fut në live. Kështu që përveç vetes time kur më del nëpër Tik Tok që vdes duke qeshur dhe vetë mirë fansat që vdesin por dhe vetë më vjen të qesh kur i shoh gallatat e mia banale spontane. Omg! Number one, pra s’lind mo kush si Serena e dini ju!

-Nësë do hyje në politike me cilin do bashkoheshe: Berishën,Bashën,Ramën apo Metën?!

Me bishën Ediii Ramën normale! Pa u menduar fare do bashkoheshaa direkt me të! Pse do thoni ju, po meqënëse dhe ai dikur kur ka qenë i ri ka dal nudo si ka ngrënë fare, kështu që përputhemi bashkë me njëri tjetrin meqënëse dhe une jam e vetmja femër skandalesh në Shqipëri që kam dal nudo e nami i zi, edhe s’më ha fare! (qesh) Përpos kësaj më pëlqen tepër Rama si mashkull, shumë modern dhe shumë tip! Është kryeminstri më modern në botë dhe më super hot, për mua sinqerisht! Kështu që do e ngacmoj publikisht! Hehehe s’ke nga më shkon Edoooo!!!

Të ngjashme