Kryefjala Logo

Nga fryn era, hajde besoi Luizit!Kiara t’a qajmë hallin…

20 Maj, 2023 | 4:13 pm

Ju e mbani mend vetë (edhe nëse jo ua kujtojnë videot që do të gjeni më poshtë) se si Luiz Ejlli ka deklaruar disa herë që Sali Berishën e kishte idhull, apo sa herë ka ngritur dolli për shëndetin e tij.

Por me të dalë nga shtëpia gjërat kanë ndryshuar. Jo vetëm që votën e shkundi për PS-në po sot i ftuar në podcastin e Kryeministrit, Edi Rama ka bërë batuta me doktorin duke e cilësuar “non grata”.

Luizi që dikur ironizonte në Facebook Kryeministrin Rama (se atë periudhë vetëm këtë rrjet social ngiste) sot i shkon në intervistë dhe rrëfehet gjerë e gjatë…

https://youtu.be/Bv0IGsbar9A

IMG 1890

Të ngjashme