Nga eksperienca ne burg tek ajo e Big Brother. Rrefehet Liberta Spahiu

1 vit më parë

Liberta Spahiu,mederatorja bukuroshe nga Kosova ka gjetur kohen te flase me ndjekesit e saj ne Instagram.

Prej shume vitesh fytyre e pandare e televizionit,kurioziteti per te eshte gjithmone i larte dhe pyetjet jane nga me te cuditshmet.

Nje gje eshte e sigurt ama,jane pyetje qe cdokush do te ishte kurioz te dinte pergjigjen.

Pa ndrojtje dhe e drejtperdrejte,Liberta ka kthyer pergjigje ne pyetjet qe asaj i jane dukur me interesantet.

Pyetja1-A do ta kishe provuar ndonjëherë “BBVIP” si eksperiencë?Nuk po të pyes a do të hysh por a do ta kishe provuar.

Liberta:Nuk ma merr mëndja se do të kisha qëndruar shumë gjatë në një vend,sidomos pa telefon do të kisha luajtur nga mëndja.Por në ndonjë peridhë më të shkurtër kohore dhe me miqtë e mi edhe do ta kisha provuar.

Pyetja 2-Na trego një të pathënë për veten

Liberta:Atëherë ka shumë të pathëna por një që po jua tregoj unë,është që në vitin 2011 kur kam qënë me miqtë e mi në Amerikë për emision,në njërën prej netëve kam qëndruar 32 orë në burg.Katastrofë!

Ok.Kete nuk e dinim dhe nuk do te na kishte shkuar mendja kurre!

E hape qe e hape si teme,pse re moj Liberta?

Të ngjashme