Kryefjala Logo

Nga burrë e grua, në motër e vëlla! Por si është marrëdhënia e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës?

24 Tetor, 2022 | 9:04 pm

Dikur balerina Klaudia Pepa dhe koreografi Albi Nako kanë qenë të martuar, ndonse pas ndarjes u përpoqën të ruanin një miqësi. Ishte aq miqësi e fortë, sa Klaudia asokohe u shpreh se e ka Albin vëlla të madh.

Por duket se marrëdhënia sot ka ndryshuar. E ftuar tek Rudina, Klaudia ka thënë se gjërat janë ftohur.

“Tani janë ftohur të them të drejtën (marrëdhëniet). S’ka më kontakte, ishin kohët në fillim kur u ndamë…Gjërat shkuan sic duhet të shkonin, cdokush në jetën e vet”- ka përfunduar balerina.

Të ngjashme