Nga BB VIP ne Pallat te Kongreseve! Zbulohet surpriza e Donaldit sonte

3 muaj më parë

Tashme ne rrjet po perflitet per surprizat qe do tu behen finalisteve te BB VIP.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se surpriza e Donald Veshaj do te realizohet ne Pallatin e Kongreseve, ku do te takohet me te emen. Dhe gjejeni pak: per ta do te performoje kengetari i njohur Alban Skenderaj.

E sigurt qe do jete nje takim mjaft emocionues por se cfare do te rezervohet tjeter, kjo mbetet per tu pare!

Të ngjashme