Nga Afrika në Dhërmi, rikthehet në Shqipëri Einxhel Shkira duke publikuar fotot e “nxehta”

2 vite më parë

Para disa kohësh u njoftua se Einxhel Shkira do të shpërngulej për të jetua në kontinentin afrikan teksa këtë gjë e ka pohuar dhe vetë moderatorja e cila tha se do të shikonte opsione të tjera dhe se po largohej nga Shqipëria sepse nuk po mbante më këtu.

Ditët e fundit  ajo ka publikuar disa foto provokuese me bikini në Dhërmi me mbishkrimin “kush tha që vera ka mbaruar”. Mesa duket projektet e saj në Afrikë mbaruan dhe tashmë ka marrë oferta të tjera për  tu rikthyer në Tiranë.

Florian Gjini ka postuar një instastory ku shfaqet me grupin Edi Manushi, gazetari Ervin Kurti, Fjoralba Pinari e Argjira Spanca dhe Einxhel Shkira duke bërë që ndjekësit të mendojnë se ajo do ti rikthehet jo vetëm Shqipërisë por dhe ekranit.


 

Të ngjashme