Kryefjala Logo

Nga 1 tek 10 sa do guxoje t’a vishje fustanin e Era Istrefit?!

12 Prill, 2022 | 11:34 am

Që në fillimet e karrierës së saj, Era Istrefi dalloi jo vetëm për veçantinë e saj si arstiste por edhe për stilin e saj të të veshurit. Ajo na solli edhe në vëmendje atletet e famshme të Spice Girls, që u rikthyen edhe njëherë në modë.

588F7EF9 A5FC 44E6 B054 B682721976CB 77D59BCD B5AC 42AF A7F5 74637F846528
Pak ditë më parë ajo ka publikuar këngën “Bebe” që është kthyer në një sensacion dhe veç muzikës shohim që këngëtarja e hitit “Bon Bon” është kthyer fuqishëm edhe në rrjetet sociale.

Jo më larg se dje ajo ka veshur një fustan tejet provokues dhe sensual(krijim i Valdrin Sahitit) që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

4EBB10C6 3352 4D1A 8893 A6F803AECADF B092F577 B587 4A8D 969C 4DCBE84887E3

Ky fustan nxjerr në pah trupin perfekt të Erës megjithatë mbetet një veshje e guximshme që s’mund ta veshin të gjithë…

Të ngjashme