N’Fermë: Argjendi zbulon vajzen qe pelqen dhe Paloma çfare i ndaloi i jati ne Big Brother!

7 muaj më parë

Sot ne Ferme pati surpriza,dikush tregoi germen e vajzes qe pelqen dhe dikush tjeter çfare i ndaloi rreptesisht i jati para hyrjes ne Big Brother Vip.

Po flasim per Argjendin dhe Palomen te ciket gjate puntates se sotme treguan me shume per publikun qe pret te dije.

Ishte Ervin Kurti ai i cili pyeti:”Si i keni marredheniet me familjaret dhe me kete respektin per familjen”

Dhe  Paloma pergjigjet duke na zbuluar se babai i saj i kishte ndaluar te lahej me rroba banjo ne Big Brother.Dicka qe Paloma nuk e kish zbuluar kurre ne fakt dhe fakt eshte se sa here ajo flet tregon dicka te re.

Me vone ishte Argjendi i “Perputhen” ai qe na zbuloi me ne fund germen e vajzes qe pelqen.

Nuk e zbuloi se mezi po priste ta bente ne fakt por para pyetjes “Bej nje telefonate Ritvanes ose zbulo germen e pare te vajzes qe po njeh jashte Perputhen” ai zgjodhi kete te dyten pa hezitim duke thene se fillon me “M”.

Tani per te gjithe kuriozet(perfshire edhe ne) te futemi tek profili i Argjendit dhe te shikojme ke vajze emri i se ciles fillon me “M” ndjek ai ne Instagram.

Lodhuni pak edhe ju,ne nderkohe po tregohemi bujar mjaftueshem duke ju lene link-un e puntates ketu poshte:

 

Të ngjashme