Kryefjala Logo

Neymar bëhet baba për herë të dytë!

7 Tetor, 2023 | 10:40 am

Futbollisti Neymar dhe e dashura e tij Bruna Biancardi janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë vetë të ditur çifti, përmes disa fotove ku ndër të tjera zbulohet dhe portreti i bebit, emri i së cilës është ‘Nossa Mavie’.

Prej kohësh është përfolur se Bruna është nënë e një djali nga një martesë tjetër, por nuk ka patur një konfirmim zyrtar nga ana e saj. Ndërkohë që edhe Naymar ka një fëmijë nga një lidhje e mëparshme.

Kohët e fundit ka patur shumë polemika ndaj tradhëtisë së tij kundrejt partneres.

Të ngjashme