Kryefjala Logo

Nevina Shtylla drejt altarit:Zbulon kohën kur do martohet

26 Dhjetor, 2023 | 12:07 pm

Në “Trotuar”, Edi Manushi i kërkoi Nevinës të zbulonte kur do të martohej dhe ajo në fillim ngurroi të fliste.

Manushi tha se Nevina e ka ceremoninë para Kampinonatit Europian, i cili fillon më 14 qershor 2024, ndërsa moderatorja shtoi “dhe pas ditëlindjes sime”. Pyetjes së Edi Manushit “kur e ke ditëlindjen?”, Nevina iu përgjigj me të qeshur: “Gjeje…”

Megjthatë, Manushi vendosi ta bëjë më të thjeshtë. Nevina e ka ditëlindjen më 30 maj, ndërsa Evropiani i futbollit nis më 14 qershor . Fundjava e vetme mes këtyre dy javëve është ajo e 8 dhe 9 qershorit.

Kjo do të thotë me siguri, do të jetë edhe java kur Nevina dhe partneri i saj do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre disavjeçare.

Të ngjashme