Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

“Nese tregoj ato gjera qe di per Fifin mund ta shkaterroj!”- Semi ben deklaraten e forte

Semi dhe Fifi kane patur perplasje brenda shtepise se Big Brother ndonse me pas kane rregulluar marredhenien dhe kane treguar se kane qene mikesha te mira dikur.

Pak dite me pare Fifi tregoj historine e veshtire te Semit teksa vuante nga alkoli apo te tjera gjera, per te cilat vete Semi nuk kishte folur.

Por nje deklarate e papritur e Semit diten e djeshme sapo na beri te gjitheve kurioze!

Me aq gjëra sa di unë për atë jashtë unë po të dua mund të shkatërroja shumë gjëra. Unë nuk jam budallaçkë, nuk jam. Thjesht nuk dua të mërzis shumë persona’’,- tha ajo.

Latest Posts

Don't Miss