Kryefjala Logo

Nëse po kërkoni Atdheun,e gjeni tek komentet e Beatrix Ramosaj

11 Nëntor, 2022 | 1:24 pm

Kur Atdhe Xheravina komentonte poshtë fotos së Beatrix Ramosaj “O yll Bote” nën një foto të sajën nga “SunnyHill” nuk na u duk e zakonshme por as e pazakonshme.
Ky është një rreth që ndodh çfarë ndodh,të gjithë njihen me njëri tjetrin.

Por,kur këto komente shtohen,prit pak..
I ftuar kohë më parë në “D-Night”,Atdheu nuk i kurseu fjalët e bukura për Trixën ku ndër të tjera tha se e ka shoqe dhe se prej mamit të saj,nëse do darkonte me të,do të ishte një darkë miqësore.

Ok,nuk ka asgjë të keqe deri këtu por si komente me spec na duken ne,ja shikoni ju njëherë

“O Stili”
“Shumë xixëllueshëm a edhe me tuta donju tregosh ca është stili?”
Janë disa nga komentet dhe ky i fundit me tutat,na kujton një moderatore që ka një linjë me tuta sportive dhe që dikur u përfol me Atdheun dhe Beatrix e njeh shumë mirë(madje edhe të dashurin e saj)

Ju e dini për kë po flasim..

6ACF0108 1CD4 4D60 8AE4 ED0ABE1E3988

B592F0D6 FCC6 4583 AAD1 12DB5348FC34

Të ngjashme