Kryefjala Logo

Nëse nuk fiton “Big Brother VIP”, Luizi ka një tjetër synim!

28 Mars, 2023 | 6:32 pm

Teksa ka qenë duke diskutuar me banorët Luizi ka treguar se nëse nuk fiton Big Brother ka një tjetër synim.

‘E gjeta synimin e radhës. Do shkoj të fitoj Grante Fratello se s’bën. Nëse nuk e fitoj këtu, do e fitoj atje. Kurdo që të fillojë do e filloj atje. Është gjë e mirë se edhe batutat më vijnë italisht, për zotin eci në Itali. Shqiptarë ka sa të duash’

Mesa duket Luizi nuk heq dorë dhe do me patjetër ta fitojë atë çmim.

Të ngjashme