Kryefjala Logo

Nëse mendoni që keni gjetur të dashurat e Ardianit gaboheni…

9 Gusht, 2022 | 1:53 pm

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më përfolur të momentit sa i takon jetës së tij personale.Artisti është përfolur për lidhje edhe me ish-konkurrenten e “Për’Puthen”, Jasmin Kadriun madje me balerinën Sabrine Khan. Por …. Nuk paskemi qëlluar në shenjë deri tani.

Këngëtari i njohut është fotografuar me një tjetër vajzë misterioze në krah, që nuk e kishim parë më përpara. Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një videoklip apo diçka më shumë, por që i jemi qepur Ardianit këmba këmbës këtë e dimë me siguri.

Sa i përket muzikës ai këtë verë solli bashkëpunimet me dy reperat e njohur, Noizy dhe Ledri Vula.

6C2D69E6 7B47 4BDA 9776 36BD51662EC8

Të ngjashme