Kryefjala Logo

“Nëse fiton Luizi…”, Megi Pojani bën premtimin publik!

12 Mars, 2023 | 6:46 pm

Paraditen e sotme shokët e Luizit, Mario Deda dhe Joni Ndoja kanë qenë të ftuar në “Fun Club.

Në mbështetje të shokut të tyre Luizit ata kanë lyer flokët bjondë. Madje ata u shprehën me humor se e kanë kthyer këtë trend në sfidë që derisa të mbarojë “Big Brother” Shqipëria të kthehet në vend skandinav.

Gjatë bisedës teksa flisnin për benefitet e “look”-ut të ri, djemtë ngacmuan moderatoren Megi Pojani për tu kthyer edhe ajo bjonde. Dhe e dini cila ishte përgjigja e Megit?

Një premtim publik që nëse Luizi fiton BBV2, ajo do t’i lyejë flokët. Na duhet të presim tani, për ta parë Megin bjonde.

Të ngjashme