Kryefjala Logo

Nëpërmjet këngës së fundit Elvana zbuloi dhe një lajm?!

7 muaj më parë

Elvana dhe Dhurata sollën bashkëpunimin e tretë së bashku. Kënga ka dy ditë që është publikuar dhe titullohet “Rrotullo”.

Mirëpo një detaj gjatë klipit të këngës ka tërhequr vëmendjen e fansave, duke “zbuluar” kështu një sekret të Elvanës.

Në një moment të shkurtër të klipit shfaqet një njoftim ku thuhet se Gjata do të vijë me një koncert më 22 qershor në stadiumin “Air Albania”. Por deri tani nuk kemi asnjë konfirmim nga këngëtarja për këtë fakt kështu që do na duhet të presim edhe pak.

1CEBEDA3 E01C 4F82 A6D6 4C395BD87E70

Të ngjashme