Nëna e Luizit injoron Kiarën!Dërgon mesazh për të dhe Oltën

7 muaj më parë

Banorët janë mbledhur në sallon duke lexuar mesazhet e fansave nga e gjithë bota.
Më i bukuri duket se është ai i mamit të Luizit e cila ka dërguar një mesazh ku shkruan:

“Pershendetje çapaçulat e nanës.Jeni shumë të mirë.Zoti ju rujt të tanve dhe Zoti është i madh që bani bashkë Luizin edhe Oltën në një bluze.Nana e Luizit nga New York,Angjelina Ejlli”

Ky mesazh ka sjellë shumë lumturi tek Luizi dhe të qeshura tek banorët.
Ne habi na bën se askund nuk përmendet Kiara dhe ky mesazh vjen pasi në rrjet Olta po komplimentohet për kujdesin ndaj Luizit ndërsa Kiara po kryqëzohet si e pashpirt.

Të ngjashme