Kryefjala Logo

Neda Balluku vlerëson Armina Mevlanin si njohëse shumë e mirë e shkrimtarëve klasike

12 Tetor, 2022 | 11:29 pm

Mbrëmjen e sotme opinionistja e Përputhen, Neda Balluku ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”. Ajo ka treguar një detaj mjaft interesant përsa i përket Armina Mevlanit.

Neda dhe Armina kanë qenë shoqe klasë ndonse Neda ka ndarë një detaj interesant. “Unë mbaj mend që linim dhe leksionet bashkë, uleshim tek lokali pas shkolle e pinim kafe e bënim muhabet. Ju nuk e dini por Armina është njohëse shumë e mirë e shkrimtarëve klasikë, njohëse shumë e mirë e Remarkut. Një gocë shumë e mirë që unë i dua gjithmonë të mirën”.- ka thënë Neda.

E pra nuk e dinim që vajzat paskan patur miqësi edhe më parë.

https://youtu.be/DXRkjmZDVq4

Të ngjashme