Kryefjala Logo

Ne themi Luizi po Kiara e ka mendjen tek Butrinti…

27 Janar, 2023 | 9:51 am

Teksa të gjithë ne jemi duke pritur që Luizi dhe Kiara të puthen, moderatroja na ka habitur jo pak me veprimin e fundit.

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin duke qëndruar në oborr dhe artistja Nita Latifi, e ulur përballë tyre me kitarë në duar, po këndonte këngët që banorët donin. Në një moment ishte Kiara ajo e cila i kërkoi të këndonte një ndër këngët e Butrint Imerit. Duke mos dashur të përmendë emrin e këtij të fundit, ajo e identifikoi si “kënga e Ledrit” duke qenë se bëhet fjalë për bashkëpunimin  e tyre “Dale”.

Nuk e dimë nëse Luizi e ka “kapur” këtë moment, por nëse po, është e sigurt që kjo gjë do të shkatojë një tjetër diskutim mes tyre.

Të ngjashme