Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Ne tentativa per tu futur ne televizion, ja ku e kemi pare Alvisen para Perputhen

Alvisa eshte nje nder vajzat qe trazoi ujrat dhe djemte me futjen e saj ne Perputhen.

Por duket se tentativat e saj per te qene pjese e ekranit kane qene te njepasnjeshme.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Alvises teksa e cila eshte bere pjese e nje kamere te fshehte tek “Xing me Ermalin”. Mesa duket te gjithe konkurrentet nuk jane aspak fytyra te panjohura por i kemi pare diku me pare…

Latest Posts

Don't Miss