Kryefjala Logo

Në shtëpinë e Loredanës sot ka festë…

20 Shtator, 2023 | 3:16 pm

Sot është ditë e veçantë për Loredanën.Reperja ka treguar në rrjetet sociale se nëna e saj mbushi sot 70 vjeç.Ajo ka postuar fotografi të saj me mbishkrimin: “Urime ditëlindjen e 70 Nënë”.
Reperja e njohur shqiptare poston shpesh foto me familjen e saj dhe ajo që kemi kuptuar është se Lori ka një familje shumë të madhe. Sa i takon muzikës Loredana aktualisht po punon në projekte të reja muzikore dhe po shijon gjithashtu edhe romancën e saj të re.

IMG 7339

Të ngjashme