Kryefjala Logo

Në sfond kënga e Loredanës me Noizyn, ja si reagon Mozzik

1 vit më parë

Noizy dhe Loredana kanë publikuar bashkëpunimin e tyre “Heart Attack” i cili menjëherë u kthye në hit. Veç kësaj u përfol për një lidhje mes dyshes.

Së fundmi në Tik Tok është bërë virale një video, ku Mozzik është i ulur në një kafene e në sfond është e vendosur kënga e Loredanës dhe Noizyt. Reperi nuk reagon aspak madje qendron me kokën ulur.

Mesa duket tashmë është mësuar me këtë gjë, e thjesht nuk ka çfarë të bëjë.

Të ngjashme