Kryefjala Logo

Në pritje të ëmbël? Sarah Berisha shton dyshimet!

2 vite më parë

Pak kohë më parë u përfol se Sarah Berisha dhe DJ PM do të bëheshin prindër për herë të parë. Ndonse Sarah e mohoi, një postim i fundit ka ngritur dyshimet.

Ajo ka postuar një meme sesi do të jetë ajo kur të bëhet prind, ndonse kaq ka mjaftuar që të duket se po bën përgatitjet. Edhe pse lidhja e saj me PM ka qenë paksa si hallvë e ftohtë.

Jemi bashkë po dhe s’jemi, kështu janë dukur të dy sado që Sarah përpiqet të bërtasë se është në një lidhje me të.
2FC26AF2 BEB1 4464 B339 40310FF9BFAD

Të ngjashme