Kryefjala Logo

Në një vjetorin e martesës këngëtarja shqiptare e surprizoi kështu bashkëshortin…

8 Tetor, 2023 | 1:49 pm

Përvjetorin e parë të martesës së tyre, Albina Kelmendi është siguruar ta bëjë me të vërtetë special. Ajo i ka dedikuar Valonit bashkëshortit të saj një këngë, me mesazhin e thjesht se dashuria për të cilin triumfoi e i mbijetoi gjithçkaje.

“Krejt vetën’ është publikuar mbrëmë në mesnatë dhe Albina e ka cilësuar projektin si ‘dhuratën më të mirë që mund ti bënte njeriut të saj të zemrës.

I befasuar duket se ka qenë edhe partneri i saj, të cilit i ka ardhur surprizë kjo këngë por nga ana tjetër ai e ka cilësuar zërin e Albinës si një zë që i mbush shpirtin.

Ehhhh rroftë dashuria!

Të ngjashme