Në një lidhje me moderatoren shqiptare? Flet Fisnik Syla!

1 javë më parë

Prej kohësh është aluduar se ish partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla është në një lidhje me moderatoren shqiptare Ester Bylyku. Shkak për këto aludime u bënë pikërisht postimet e tyre në Instagram.

Ndonse pak kohë më parë moderatorja e ka mohuar këtë gjë duke thënë se nuk është në një lidhje me asnjë figurë publike, tani më ka ardhur momenti i Fisnikut.

Në një prononcim për Panorama Plus, ai është shprehur: Jo, nuk jam në lidhje me Ester. Unë nuk e kam karakaterin dhe as moshën , profesionin por edhe kohën që të merrem me ato që dëshirojnë të bëjnë famë përmes meje.”

Të ngjashme