Kryefjala Logo

Në një lidhje dashurie? Tayna kapet mat me të dashurin

1 vit më parë

Prej disa kohësh Tayna është përfolur për një lidhje dashurie, me një agjent futbolli. Ndonse nga vetë këngëtarja nuk ka patur asnjë reagim.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë kapur një foto në aeroport të Taynas dhe Giovanni Santoro. Dyshja jane kapur mat nē pushime në Itali. Ndonse Santoro është një ndër miliarderët e rinj.

Tayna ka qenë shumë e fshehtë për jetën e saj private e deri më sot nuk i ka dal në pah asnjë histori dashuri.

8BA86A0A 5415 42D4 B5D0 DCAB2607D551

Të ngjashme