Në një lidhje dashurie? Reagon Egli Tako

3 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në rrjet ka shpërthyer një foto e Egli Takos, me një djalë në pishina. Kryefjala.com zbuloi se ai është instruktori i palestrës Mario.

Ndonse Egli ka reaguar menjëherë duke shpjeguar se e ka thjesht shok dhe u kundërvihet mediave, ama ajo ç’ka shihet në fotot e siguruara nga Iconstyle nuk duket thjesht moment miqësor aq sa duket intim. Gjithësesi jeta vazhdon…

7759CF31 429B 4D61 AD3F 23DC2EA6215C

Të ngjashme