Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Ne mbeshtetje te Fifit, Flori Mumajesi ben dedikimin me te bukur, punon kengen e krijuar nga ajo ne BB VIP

Diten e djeshme producenti Flori Mumajesi ka qene mjaft aktiv duke ju kunderpergjigjur te gjithe skeptikeve per ceshtjen e Fifit.

Madje ai ka rezervuar nje surprize mjaft te vecante per te. Flori ka krijuar muziken e kenges qe pak dite me pare Fifi krijoi brenda shtepise.

Perbri klipit me momentet e saj, ai shkruan:

”E mira Fifula qe sot me shume se kurre te gjithe po flasin per ty, edhe pse ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre! Te kryqezuan se interneti ju jep mundesine te ndihen superiore, te mencur madje dhe artiste. Taksirat shpirt ketu u rritem e ketu jetojme, ketu ne vendin tim e ne vendin tend, ku une e ti gabojme e atyre u dhemb! Nje kenge e krijuar nga ty aty ne ate shtepi qe ne cdo rast do jete e perkoheshme!” – shkruan Flori.

https://www.instagram.com/tv/CWrI4DqDp36/?utm_medium=copy_link

Latest Posts

Don't Miss