Kryefjala Logo

Në lidhje me Ardian Bujupin? Flet Jasmina

25 Mars, 2022 | 9:44 am

Prej disa fotosh që u perhapën në rrjet u përfol se Jasmina e Përputhen dhe Ardian Bujubi janë në një lidhje dashurie. Diçka e papritur por që pati shumë kuriozitet.

Nisur nga këto aludime në një intervistë të fundit, Jasmina nuk i ka shpëtuar kësaj pyetje dhe përgjigjia na ka dyjëzuar sërish. Ajo nuk e ka mohuar lajmin por as nuk e ka pohuar.

“Bashkëpunimi shkoi shumë mirë, ishte hera e parë që takoheshim. Duke qenë se dola nga një emision dashurie isha e detyruar ta mbaja të hapur jetën time private, por tani kam vendosur ta mbaj private dhe nuk dua te jap shpjegime të tepërta”.- ka thënë ajo.

Ndërkohë në anën tjetër Ardiani e ka mohuar kategorikisht për Indeksionline duke u shprehur se ai është single dhe nuk ka njeri në jetën e tij.

Të ngjashme