Në lidhje me Andin, Melisa befason me statusin e radhës: Po gëzojmë…

2 vite më parë

Një ditë më parë qarkulloi një lajm ku tregonte se Melisa ka konfirmuar lidhjen e saj me Andin. E gjithë kjo nisi pasi dikush kishte postuar një foto ku gjasmë tregonte një bisedë që ajo kishte bërë me ish-konkurrenten e “Për’puthen”.

Lidhur me këto lajme ka reaguar vetë Melisa, e cila shprehet se ky mesazh është i montuar dhe kuptohet shumë qartë.

Ajo shton se me Andin gëzojnë një shoqëri si dhe po shijojnë beqarinë për momentin. Melisa shkruan në postimin në “Instastory” se e ka lënë përshtypjen e “asaj vajzës së drejtpërdrejtë” dhe se do e pranonte lidhjen po të ishte e vërtetë.

“E kuptoj që faqet e vogla kërkojnë disa folloëers më shumë për tu rritur dhe për këtë arsye edhe montojnë biseda. Por nuk e prisja që faqet serioze që janë për të publikuar lajme serioze dhe të vërteta, të binin pre e mashtrimeve dhe montimeve për disa klikime më shumë! Besoj e kam lënë përshtypjen e vajzës së drejtpërdrejtë mjaftueshëm që ju të kuptoni që nëse unë do isha në një lidhje do e pranoja publikisht. Ndërkohë që ju më krijoni marrëdhënie imagjinare me Andin, unë dhe ai gëzojmë një shoqëri dhe secili beqarinë për momentin.

Ps. Shikojini ananasat në fund të bisedave për të mbuluar emrin e app ndonjëherë, se të vret syrin”, shkruan Melisa në postimin e saj në “Instastory”.

Të ngjashme