Kryefjala Logo

Në kuadër të fesë, Fero vendosi ta bëjë edhe këtë gjest

10 Tetor, 2023 | 12:34 pm

Fero është në qendër të vëmendjes për shkak të raportit të tij me ish-bashkëshorten,Arbenita Ismajli me të cilën po kërkon një rikthim por nuk ka marrë ende asnjë përgjigje pozitive nga modelja simpatike.

Reperi i është përkushtuar totalisht fesë islame dhe ka bërë disa ndryshime në pamjen e tij. Në fillim e pamë me mjekër, e tani duket se për hir të besimit të tij ka ‘ruajtur’ dhe kokën. Vetë reperi na ka shpjeguar se pse duhet të vepronte kështu.

Nuk e dimë ende se çdo të ndodhë pas këtij gjesti me reperin, por që Arbenita po i qëndron larg dhe në heshtje veprimeve të tij, këtë dimë ta themi me siguri.

IMG 8048 IMG 8043

Të ngjashme