Ne konkurrence me Fjoralba Ponarin? Publikohet audicioni i Rudina Dembacaj ne “Portokalli”

9 muaj më parë

E ftuar ne “Goca dhe Gra” aktorja Rudina Dembacaj ka treguar se ka konkurruar per moderimin e Portokallise ne te njejten kohe me Fjoralba Ponarin, por me pas ju be shume qejfi kur pa se ne skene u ngjit ajo.

Se fundmi, Goca dhe Gra ka publikuar audicionin e Rudines ne Portokalli, ku shihet duke moderuar krahe Salsano Rrapit.

E pra mund te themi se edhe Rudines i shkon, ndonse Fjoralba eshte futur aq mire ne rol sa shume shpejt rrembeu zemrat e publikut.

 

Të ngjashme