Kryefjala Logo

Në koncertin e Elvanës mungoi një njeri i saj i dashur…

23 Qershor, 2023 | 10:19 am

Elvana Gjata mbajti mbrëmë në stadiumin “Arena” koncertin e saj “Dekada” që rezultoi një sukses dhe u komentua gjatë në media. Në të ishin të pranishëm jo vetëm fansat dhe dashamirësit e muzikës së saj por edhe miq e të afërm të artistes. Por ajo që vumë re ishte mungesa e një prej mikeshave të saj më të mira, Besa Kokëdhima e cila jeton në Francë dhe mesa duket nuk ka mundur dot të jetë e pranishme në Tiranë, për të përjetuar nga afër emocionet e mikeshës së saj. Por Elvana nuk do besojmë që do të ndalojë më tani…

 

Të ngjashme