Kryefjala Logo

Në këtë mënyrë, Sara Hoxha konfirmon shtatëzëninë e tretë!

10 Prill, 2022 | 9:41 pm

Pak ditë më parë në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, Ledion Liço tregoi tërthorazi se do të bëhet baba për herë të tretë. Sigurisht që interesi i publikut ishte tejet i madh.

Pak më parë Sara Hoxha ka publikuar një foto me Ledionin duke ecur ku përbri shkruan: “Këta dy fëmijë do kenë tre vetëm për vete”. Ata janë prindër të dy djemve London dhe Roman ndërkohë që ende nuk kanë zbuluar gjininë e bebit që pritet të vijë.

I urojmë shtatëzëni të mbarë mami Sarës!

5652F20C 1B5B 4C9F AFF6 BFDE7B9027DA

Të ngjashme