Kryefjala Logo

Ne ju thamë që do të bëheshin prindër, ndërsa Genci dhe Eni na zbuluan gjininë e bebit

2 vite më parë

Ne e thamë të parët që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi do të bëheshin prindër. Çifti i këngëtarëve kanë publikuar pak minuta më parë projektin e tyre të përbashkët ‘Ama’ dhe në fund të videos çifti ka zbuluar edhe gjininë e bebes.

Ata do të bëhen prindër të një vajze dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq. Të dy këngëtaret e kanë publikuar këngën në profilet e tyre në rrjetet sociale duke e lenë surprizë gjininë e bebit dhe duke i ftuar fansat e tyre ta dëgjojnë këngën deri në fund…

Ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushes!

Të ngjashme