Kryefjala Logo

Ne ja gjetëm motrën Bora Zemanit (edhe ajo VIP shqiptar është)

1 vit më parë

Bora Zemani nuk e ka një motër, por ja vetëm një vëlla por në showbiz-in shqiptarë është një vajzë që i ngjan shumë dhe ajo është Klea Huta. Në foton fundit që Klea ka postuar në Instagram duket fiks si motra binjake e Bora Zemanit ( madje ka bërë një pozat e preferuara të moderatoeres së Përputhen).

21FF64D4 DCB7 40A2 9D33 0A37F07CA967 3BB68B25 9899 4BF3 902B D9C58C9674BD

A nuk ju duken dhe juve identike?! Se na na duken shumë të ngjashme. Por përveç pamjes së jashtme të dyja moderatoret kanë edhe ngjashmëri të tjera, janë të dyja moderatore, janë nëna çunash dhe të dyja kanë tentuar herë pas here të bëjnë dhe këngëtaren.

Të ngjashme