Kryefjala Logo

Në familjen e Bebes ka dasmë…

18 Shtator, 2023 | 12:52 pm

Vëllai i Bebe Rexhës do të martohet së shpejti dhe këngëtarja duket shumë e lumtur për këtë fakt.

Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë në Instagramin e saj një video nga një jaht ku, Florent Rexha i ka propozuar për martesë partneres së saj.Bebe nuk është kursyer por ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë video nga festa, ku duket se është argëtauar shumë. Sa i takon çështjeve të zemrës Bebe si ka punët mirë. Pak javë më parë ajo u nda nga partneri i saj, Keyan Safyari.

IMG 7293

Të ngjashme