Kryefjala Logo

Ne e gjetëm sozinë e Jorit i ngjan kësaj këngëtareje të famshme…

7 Maj, 2023 | 11:15 am

Jori Delli është një nga personazhet më “funny” dhe shumë sensual të Big Brother Vip 2. Modelja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Itali së fundmi në rrjetet sociale po shpalos dhe talentin e saj si aktore, pasi videot e saj në Tik-Tok po tërheqin shumë vëmendje.

Megjithatë ne të Kryefjala. Com na duket sikur modelja jonë është sozia e këngëtares së njohur. Camila Cabello.

Në këto foto që do të shihni më poshtë jemi të bindur që s’do mund ti dalloni nga njëra-tjetra. Po e gjetët se cila është Camila dhe cila është Jori, do t’ju qerasim me një lajm ekskluziv.

IMG 1431 IMG 1432 IMG 1433 IMG 1434 IMG 1435

Të ngjashme