Kryefjala Logo

Ne e dinim por Megi Pojani konfirmon vetë lidhjen me Endri Çekiçin?

24 Dhjetor, 2023 | 1:35 pm

Prej disa kohësh tashmë,Megi Pojani dhe Endri Çekiçi janë në një lidhje dashurie dhe ne e zbuluam prej fillimit. Por deri tani asnjëri nga ata nuk e ka pranuar këtë publikisht.

Megi Pojani ka qenë e ftuar në “Më Lër të Flas” ku sigurisht është ngacmuar në lidhje me jetën e saj sentimentale.

Dhe si gjithmonë ajo zgjodhi t’i bënte bisht bisedës dhe të mos përgjigjej.“Jam e lapsit dhe e letrës. Jam shumë teorike,”-u shpreh Megi kur u pyet për romancën e saj.

Të ngjashme