Kryefjala Logo

Në dy vjetorin e Marget, Marina na tregoi imazhin e të voglës së saj

25 Nëntor, 2023 | 10:00 am

Marget Selimi është tashmë dy vjeç. Getoar Selimi i ka kushtuar një këngë, ndërsa Marina Vjollca ka realizuar një set fotografik me të voglën.

Në një video që ajo ka postuar në rrjetet sociale shohim për herë të parë pak nga imazhi i Marget pasi moderatorja ka zgjedhur ta mbajë larg vëmendjes mediatike.

Ditëlindja e dytë e Marget nuk mund të kalonte pa u festuar, andaj të gjitha vajzat e familjes Vjollca janë kujdesur që ajo të jetë sa më perfekte dhe sa më festive.

Urimet për Marget nuk kanë munguar as nga teze Luana, e cila e ka pranuar që ajo është pika e saj e dobët.

9110f96f 7181 4643 a5ea 05912640c352

Të ngjashme