Kryefjala Logo

Në ditën e saj të lindjes, Jonida Maliqi u bën fansave një dhuratë…

26 Mars, 2023 | 11:21 am

Ajo është një nga artistet shqiptare që i ka rezistuar kohës (dhe me shumë mundësi) do vazhdojë të jetë për shumë gjatë në showbizin shqiptarë. E kemi fjalën për Jonida Maliqin e cila feston sot ditëlindjen e saj, por në të njëjtën kohë ka edhe një dhuratë për fansat e saj besnikë.

”Faleminderit për dashurinë që më keni dhuruar ndër vite”, shkruan Jonida në Instagram duke publikuar kështu këngën e saj më të re “Do apo nuk do”.
Në të dyja projektet e saj të fundit muzikore Jonida ka zgjedhur të vijë ndryshe duke publikuar këngë që nuk ngjajnë aspak me njëra-tjetrën, por që janë tejet ritmike.

Ndërsa përsa i përket stilit të saj do bënit mirë t’i bënit “repeat” herë pas here videos sepse e dini se çfarë “outfitesh” do të gjeni në të. Dhe kur bashkohen bashkë vokali dhe stili automatikisht vëmendja na shkon vetëm tek Jonida Maliqi…

Sa i përket ditës së saj të lindjes artistja ka vendosur ta festojë atë në Vlorë me disa prej miqve të saj më të ngushtë. E dimë që jeni kuriozë të dini gjithashtu se sa vjeç bëri Jonida dhe duke qenë se ajo bën pjesë në grupin e artisteve që se ka kompleks të tregojë se çfarë bën në jetë, po ju themi që Jonida fiku dje plot 40 qirinj.

D4EDEADE ADA8 4BCB B7D5 946BF4F2C9B9 D2344D8E E4DF 49DB 9D84 1A59A085772B

Gëzuar ditëindjen, Jonida!

Të ngjashme