Në ditën e parë të 2023-shit moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë…

3 javë më parë

Ata janë nga çiftet më të konsoliduara të showbizit, pasi kanë vite që bashkëjetojnë dhe shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. E kemi fjalën për moderatoren, Argjira Spanca dhe balerinin, Graciano Tagani i cili në këtë fillim viti ka vendosur ti propozojë partneres së tij.

”Jam shumë i emocionuar dhe ku më mirë se te familja jote ka ardhur momenti”… dhe Graciano ulet në gjunjë…

Një xhest ky që përlot çdo vajzë përfshirë edhe vetë protagonisten, Argjira Spanca e cila mesa duket i ka thënë “po” partnerit të saj.

Të ngjashme