Kryefjala Logo

Në ditën e lindjes Irkenc Hyka zbulon surprizën që i ndryshoi jetën!

7 Tetor, 2022 | 5:54 pm

Producenti dhe këngëtari Irkenc Hyka ka qenë gjithmonë shumë i rezervuar përsa i përket jetës private. Ndonse në ditën e lindjes ka zbuluar një surprizë.

Ai do të bëhet baba! Irkenci ka publikuar një foto me partneren e perbri shkruan: “Në këtë ditëlindje nuk mund ti lutesha zotit më shumë se ju të dy!

Epo urime! Duket se bebi do të vijë shumë shpejt.

0FCFFB19 9DC2 422F A312 030AE2DDCCF8

Të ngjashme