Kryefjala Logo

Në ditën e lindjes Bora i bën dedikimin Donaldit: “Ti do të jesh me mua”…

1 Shtator, 2023 | 10:58 am

Kjo ditë e parë e shtatorit ka nisur me ditëlindje. Përveç Loredanës sot festojnë ditën e tyre të lindjes edhe vëllezërit Veshaj. Ndaj nuk kishte si të mungonte një urim nga Bora Zemani. Krahas disa fotove me partnerin e saj Donaldin ajo i ka lënë edhe fjalët më të ndjera.

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me Romeo Veshaj, por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua!”-shkruan moderatorja.

Më pas ajo ka uruar me një video të dy vëllezërit, që janë realisht të pandashëm. “Happy Birthday Guys!”

A0F8703B 4C00 4A82 A678 A71241C5F738

IMG 6351

 

Të ngjashme