Kryefjala Logo

Në ditëlindjen e Noizyt, Eraldo Rexho kujton sa vite kanë që festojnë bashkë

27 Shtator, 2022 | 9:14 pm

Ditën e sotme Noziy ka festuar ditëlindjen ku nuk kanë munguar surprizat dhe urimet nga miqtë. Mesa duket ai ka organizuar një darkë mes miqsh, ku ndër ta është edhe gazetari Eraldo Rexho.

Ai ka publikuar një video ku shprehet se ditëlindja e parë që kanë festuar bashkë ka qenë kur ai mbushi 25 vjeç e tani që bën 36, tregon se kanë plot 11 vite shoqëri.

Ndonse reperi së fundmi ka qenë mjaft aktiv në intervista dhe në rrjetet e tij sociale.

Të ngjashme