Kryefjala Logo

Në “Big Brother Vip Kosova” filluan përqafimet e para. Kush u puth me kë?!

11 Dhjetor, 2022 | 11:41 am

Kur sapo u fikën dritat e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova kanë ndodhur të papriturat e para. Në orët e para të mëngjesit, Getinjo është parë pranë shtratit të Vivien teksa përqafoheshin dhe qëndronin pranë njëri tjetrit. Madje reperi jonë romantik është kujdesur që edhe të mbulojë Vivien teksa kjo e fundit qëndronte e shtrirë në shtrat, raporton “Iconstyle”.
E njëjta gjë ka ndodhur edhe me Stresin dhe Gresën. Ndonëse ky i fundit i ka kërkuar falje ish bashkëshortes së tij, Keisit nuk i ka kursyer përqafimet për banoren me të cilën po ndan shtëpinë.

Mos vallë në Big Brother po lindin çiftet e para?!

E80AADE0 9FCE 428C A6E7 45CEE2C5EF2E 79968EAE 5434 4242 900A E4CE75E5AAB9

Të ngjashme